BIF-SIF: Billetter for blot 90 kr. - uanset tribune!

16.11.2016 11:29

Brøndby IF hylder den forhenværende borgmester, Kjeld Rasmussen, når Silkeborg gæster Brøndby Stadion den 27. november. Anledningen er Kjeld Rasmussens 90-årsfødselsdag.

Billetter til kampen mod Silkeborg kan derfor købes for kun 90 kr.!

Prisen gælder alle tribuner - også for de bedste pladser på midten af Loxam-langsiden, hvor normalprisen er 160 kr. Det svarer til en besparelse på over 40 %.

Derudover vil Brøndby Shoppen på selve kampdagen have særlige 90 kr.-tilbud på halstørklæder og huer, så du kan blive godt klædt på - og så er der i øvrigt 90 kr. i rabat på spillertrøjer.

Vil du med til Kjeld Rasmussens 90-årskamp på Brøndby Stadion søndag den 27. november, så køb din billet for blot 90 kr. lige her. Børnebilletter koster som altid 20 kr.


Kjeld Rasmussen og Per Bjerregaard med det nok længste Brøndby-halstørklæde i historien. Foto: Forstadsmuseet