
Bet25 Challenge: Vind Hasanis udebanetrøje
09.05.2015 13:41
Hver uge igennem forårssæsonen vil Brøndby IF's hovedpartner, Bet25, udfordre dig og samtidig sætte lækre Brøndby-præmier på højkant. Der er tale om den såkaldte Bet25 Challenge, som du finder på brondby.com/bet25.
I denne uge udfordrer Bet25 dig til gætte, hvor mange spillere, der har spillet ungdomsfodbold i Brøndby, Thomas Frank sender i aktion i løbet af kampen mod AaB på søndag - angiv dit svar nedenfor.
Blandt de rigtige besvarelser trækker Bet25 lod om:
- Ferhan Hasanis langærmede udebanetrøje fra sidste sæson (2013/2014)
- 3 x 2 VIP-billetter til Bet25.dk’s skybox i Michael Laudrup Loung til Brøndby-Esbjerg (7. juni)
- 25 x 2 billetter til Vest-tribunen til Brøndby-Esbjerg (7. juni)
Klik forbi brondby.com/bet25.
God fornøjelse!
I sidste uge vandt Rikke Klarskov, Thomas Eskildsen og Rasmus Andersen VIP-billetter til Bet25.dk’s skybox i Michael Laudrup Lounge til Brøndby-FCN den 21. maj. Derudover var der 25 vindere af 2 billetter til Vest-tribunen til samme kamp. Det gjorde de, fordi de svarede rigtigt på, hvor mange forskellige nationaliteter Brøndby havde i start-11 mod OB i sidste runde (6 eller flere).
Tillykke til alle de heldige og dygtige vindere!
Regler og vilkår:
• For at deltage i konkurrencen skal man udfylde felterne med navn og e-mail.
• Ved deltagelse giver du Bet25.dk lov til at kontakte dig med e-mails efterfølgende.
• Er du allerede eksisterende kunde ved Bet25, skal du oplyse den e-mail, der er linket til din Bet25-konto.
• Personer, der deltager, skal være fyldt minimum 18 år.
• Vinderne får direkte besked via e-mail og offentliggøres ved igangsættelsen af næste uges konkurrence.