Bliv medlem af KERNEN og mød Lockhart og Bjur

28.01.2011 08:39

Bliv medlem af Fællesskabet KERNEN og deltag i det årlige optaktsmøde med trænere og spillertrup.

Til det spændende arrangement kan du ud over spillere og trænere møde kommende administrerende direktør Jan Lockhart og sportchef Ole Bjur, som vil fortælle de fremmødte om deres tanker omkring Brøndby IF nu og i fremtiden.

Medlemskab kun 150 kr.

For kun kr. 150 kan du blive medlem af KERNEN frem til sommer. Med et KERNEN-medlemskab får du to billetter + mulighed for deltagelse i optaktsmødet.

Optaktsmødet foregår mandag den 28. februar kl. 19 til 21 i Michael Laudrup Lounge på Brøndby Stadion.

Læs mere om programmet og tilmeld dig her.

Kernen

Til opstartsmødet den 28. februar med Fællesskabet KERNEN kan du møde Brøndby IF's spillere og trænere, som selvfølgelig er til rådighed for autografskrivning osv. Desuden kan du møde kommende adm. dir. og sportschef Jan Lockhart og Ole Bjur.