
Husk at forny dit sæsonkort
20.05.2009 15:43
Det nye sæsonkort til sæsonen 2009/10 er spækket med fordele. Så mange, at næsten 2.000 Brøndby-fans har valgt at forny deres sæsonkort og er dermed klar til Superligaen, første kamp i Europa Cuppen samt hjemmekampene i pokalturneringen.
Som sæsonkortholder næste sæson er der også mulighed for at følge alle hjemmekampe fra 2. divisionsholdet, Brøndby IF's bedste damehold samt træningskampe. Derudover får man 100 kr. til brug på sportscafeen 1964.
PBS-løsning
Det er også mulighed for at dele sæsonkortbetalingen op i mindre bidder via en PBS-løsning. Samtidig skal man ikke bekymre sig om fornyelsen, da den sker automatisk. Løsningen ligger på samme prisniveau som de almindelig sæsonkort, og oveni bliver der hver måned udloddet et rejsegavekort på 5.000 kr. til Apollo rejsebureau.
Sæsonkortholdere vil som altid få forkøbsret til de europæiske kampe samt udvalgte kampe. Læs meget mere om sæsonkort til Brøndby Stadion her.
Forny dit sæsonkort her.
Køb dit sæsonkort her.
Bliv en del af fællesskabet på Brøndby Stadion fra næste sæson.